bg
   




Partners

 

 

Town of Aytos

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, 43 “Hr. Botev” St.

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, 12 “Garova” St.

 

Town of Asenovgrad

“SHR-NC”, “NARECHEN“ BRANCH

Town of Bankya

“SHR-NC”, BANKYA BRANCH

Town of Belene

MPHAT Belene, 47 “Geo Milev” St.

MC Bel medic, 11 “Hr. Botev” St.

 

Town of Berkovitsa

MPHAT “BERKOVITSA” ООD

 

City of Blagoevgrad

MPHAT “PULSE” - BLAGOEVGRAD

MC “PULSE” - BLAGOEVGRAD

 

City of Burgas

MC “SV. NIKOLAY CHUDOTVORETS” BURGAS

DCC “SV. G. POBEDONOSETS”

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, “Zornitsa” complex, bl. 5 А

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, “Zornitsa” complex, bl. 50

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, “Meden rudnik” complex, bl. 427

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, “Meden rudnik” complex, bl. 398

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, 174 “Slaveykov” complex

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, 50 “Ivan Bogorov” St.

IMDL “DR. B. TOSHKINA” ЕООD, “Slanchev bryag” resort, MDC “Viva” resort complex

IMDL “RUSEV”, 94 “Demokratsiya” Blvd.

MPHAT Burgas, 73 “Stefan Stambolov” St.

 

City of Varna

MPHAT “SV. ANNA-VARNA” АD, 100 “Tsar Osvoboditel” Blvd.

MPHAT VARNA, 1 “Slaveykov” Sq.

AMCSMC “TMC”, 1 “Slaveykov” Sq.

IMDL “RUSEV”, 100 “Tsar Osvoboditel” Blvd.

DCC “CHAYKA, 2 “N. Vaptsarov” St.

DCC 3 VARNA, “Konstantin i Fruzhin” Blvd.

DCC I “SV. KLEMENTINA”, “Saborni” Blvd.

DCC 2 “SV. IVAN RILSKI-ASPARUHOVO”, 5 “Narodni buditeli” St.

AMCSMC “TMC”, 1 “Slaveykov” Sq.

Dr. Nikoleta Nikolova, 7 “Baba Tonka” St., fl. 1

AGPPDC - BOTEV 64, 16 “Kyustendzha” St.

Dr. Bilyana Boneva, 3 “Kalofer” St.

MC – Klinika nova, 7 “Vyara” St.

MC “Sanita”, j.k. "Mladost" 163

AIPSMC “Hiron”, “Evlogi Georgiev” St., bl.9, entr.19

 

City of Veliko Tarnovo

MPDHAT “DR. ST. CHERKEZOV”, 1 “Nish” St.

DCC I – VELIKO TARNOVO, 21 “Marno Pole” St.

MC “ARCUS MEDICAL” АD, 1 “Nish” St.

AIPPDC – “DR. DIAN KIRILOV”, 8А “Krakov” St.

 

Town of Velingrad

SHR-NC Velingrad branch, 38 “Gotse Delchev” St.

 

City of Vidin

MC “BIOMED-99”, 2 “Targovska” St.

 

City of Vratsa

MPHAT “HRISTO BOTEV” VRATSA, 66 “Vtori yuni” Blvd.

DCC 1, 66 “Vtori yuni” Blvd.

“NEW MEDICAL CENTER” ЕООD, 6 “Skaklya” St.

 

Town of Varshets

“SHR-NC” town of VARSHETS, “Parkova zona”

 

City of Gabrovo

MPHAT “DR. TOTA VENKOVA”, 1 “Dr. Iliev - Detskiya” St.

DCC I “GABROVO” ЕООD, 3 “Treti Mart” Blvd.

MC “SV. IVAN RILSKI”, 2 “Raycho Karolev” St.

Dr. Yulen Tenekedzhiev, 4 “Ivaylo” St., fl.3, room 24

Dr. Veselina Dimova - dentist, 4 “Ivaylo” St., fl.3, room 20

 

Town of General Toshevo

MC 1 “GENERAL TOSHEVO”, 15 “Iv. Vazov” St.

 

Town of Gorna Oryahovitsa

MPHAT “SV. IVAN RILSKI”, 72 “Otets Paisiy” St.

DCC GORNA ORYAHOVITSA, 72 “Otets Paisiy” St.

Dr. Zhivka Marinova, 2 “Mladost” St.

 

Town of Dimitrovgrad

MPHAT “SV. EKATERINA”, 29 “Hristo Botev” Blvd.

 

 

City of Dobrich

MPHAT DOBRICH, 24 “Panayot Hitov” St.

DCC 1, 3 “D. Petkov” St.

DCC II Dobrich, 68 “25 Septemvri” Blvd.

Dr. Stanimir Gospodinov, 42 “Vasil Petleshkov” St.

 

Town of Dulovo

“MPHAT – DULOVO” ЕООD, 37 “Rozova dolina” St.

 

Town of Dupnitsa

MPHAT “SV. IVAN RILSKI 2003”, 2 “Sveti Georgi” St.

MC “SV. IVAN RILSKI 2003”, 26 “Ivan Vazov” St.

 

Town of Elin Pelin

“MPHAT - ELIN PELIN” ЕООD, 15 “Zdravets” St.

 

Town of Karlovo

MC “VITAMED” ЕООD, 18 “Todor i Ana Pulevi” St.

SHR-NC Banya branch, Banya village, 1 “Lipite” St.

 

Town of Kozloduy

MC “DARIS” ЕООD, 13 “Sofia” St.

MC “ZDRAVE 1” ООD, 1 “Varna” St.

 

City of Kardzhali

MPHAT “Dr. АТ. DAFOVSKI”, 53 “Belomorski” Blvd.

 

City of Kyustendil

MPHAT “Dr. N. VASILEV” АD, 1 “17 yanuari Sq.

SHR-NC Kyustendil branch, 46 “Demokratsiya” St.

 

City of Lovech

MC “LOVECH”, 27 “Dr. Sayko Saev” St.

 

Town of Momin prohod

“SHR-NC” town of MOMIN PROHOD BRANCH

 

Town of Momchilgrad

MPHAT “DR. SERGEY ROSTOVTSEV” ЕООD, 1 “St. Karadzha” St.

 

City of Montana

MPHAT “DR. STAMEN ILIEV”, 2 “Sirma voyvoda” St.

MC “DENITSA”, 22 “Al. Konstantinov” Sq.

 

 

Town of Narechenski bani

SHR-NC Narechenski bani branch, 1 “Rodopi” St.

 

Town of Nesebar

SHR-NC Narechenski bani branch, 1 “Rodopi” St.

MDC “Viva”, “Slanchev bryag” resort

 

Town of Nova Zagora

IMDL “BIOKOM 98”, 11 “Petko Enev” St.

 

Town of Novi Pazar

IMDL “LABOKAN”, 1 “Buzludzha” St.

 

Town of Pavel banya

„SHR-NC“ town of PAVEL BANYA

MC PAVEL BANYA, 12 “Gen. Stoletov” St.

 

City of Pazardzhik

DCC 1 ЕООD, 50 “Konstantin Velichkov” St.

MPHAT ZDARVE, 50 “Konstantin Velichkov” St.

 

Town of Panagyurishte

DCC 1 ЕООD, 3 “Dr. Long” St.

 

City of Pernik

DCC 1 ЕООD, 2 “Breznik” St.

MPHAT “RAHILA ANGELOVA”, 2 “Breznik” St.

 

Town of Pirdop

MC 1 PIRDOP, 97 “Tsar Osvoboditel” St.

 

City of Pleven

UMPHAT “GEORGI STRANSKI”, 8А “G. Kochev” St.

DCC ЕООD PLEVEN, 8А “G. Kochev” St.

IMDL “RUSEV”, 6 “G. Kochev” St.

DCC “SV. PANTALEYMON”, j.k. Druzhba, 24 “Trite bora” St.

MPHAT “SV. PANTALEYMON”, j.k. Druzhba, 24 “Trite bora” St.

“Afidea Bulgaria MDL”, 91 “Vladimir Vazov” St.

 

City of Plovdiv

ASOPMC-MC “KYUCHUK PARIZH”, ASOPMC-MC “Kyuchuk Parizh”

DCC “SV. GEORGI”, 15 А “V. Aprilov” Blvd.

MC “SV. YOAN RILSKI”, 4 “Chorlu” St.

DCC 2 “PLOVDIV”, 110 “Shesti septemvri” Blvd.

“MEDICUS ALPHA” SSHAT, 21 “V. Tarnovo” St.

“MEDICUS ALPHA” MDC, 21 “V. Tarnovo” St.

IMDL “RUSEV”, 6 А “Anri Barbyus” St.

IMDL “RUSEV 91”, 64 “Sofia” St.

MC “AGPPMCDC DIGADENT 2008”

UMPHAT “Sveti Pantaleymon” - Plovdiv, 9 “Perushtitsa” Blvd.

 

Town of Pomorie

“SHR-NC” town of POMORIE, 7 “Prof. Parashkev Stoyanov” St.

 

Town of Parvomay

MC, 51 “Knyaz Boris I” St.

 

Town of Radnevo

MC 1 “RADNEVO”, 38 “G. Dimitrov” St.

 

Town of Radomir

MC “RADOMIR”, 50 “Rayko Daskalov” St.

 

City of Razgrad

MPHAT “SV. IVAN RILSKI”, 2 “Kosta Petrov” St.

DCC I Razgrad, 1 “Vasil Levski” St.

Dr. Lyubomir Malchev, 2 “Tsar Asen 1” St.

 

Town of Rakovski

MC “SV. ELISAVETA”

 

City of Ruse

MPHAT MEDIKA, 35 “Riga” St.

DCC 2 “RUSE”, 35 “Riga” St.

Dr. Mariyana Maneva, 54 “Maria Luiza” St.

 

Town of Samokov

MPHAT - Samokov, 49 “Makedoniya” St.

 

Town of Sandanski

“SHR-NC” town of SANDANSKI, 1 “Polkovnik Drangov” St.

 

Town of Svilengrad

MPHAT “SVILENGRAD”, 1 “San Stefano” St.

MC 1 “SVILENGRAD”, 137 "Bulgaria” Blvd.

 

Town of Svishtov

MPHAT “DIMITAR PAVLOVICH”, 18 “Petar Angelov” St.

SHR-NC Ovcha mogila branch, OVCHA MOGILA village, 2 “Detelina” St.

MC “NORMA”, 32 “Petar Angelov” St.

 

Town of Sevlievo

MC 1 “SEVLIEVO”, 147 “St. Peshev” St.

MPHAT “AKTA MEDIKA”, 78 “St. Peshev” St.

DCC “AKTA MEDIKA” ЕООD, 60 “N. Petkov” St.

 

City of Silistra

MPHAT “SILISTRA”, 80 “Petar Mutafchiev” St.

DCC 1 Silistra, 2 “Dr. Atanas Yankov” St.

Dr. Ivaylo Dinev, 26 “Dobrudzha” St.

 

City of Sliven

MPHAT “IVAN SELIMINSKI”, 1 “Hristo Botev” St.

MPHAT “HADZHI DIMITAR” ООD, 5 “Dimitar Pehlivanov” St.

DCC-SLIVEN ООD, 5 “Dimitar Pehlivanov” St.

 

City of Smolyan

MPHAT “BR. SHUKEROV”, 2 “Bulgaria” Blvd.

MC “SMOLYAN”, 2 “Bulgaria” Blvd.

“SHR-NC”, “BANITE” BRANCH, 2 “Stefan Stambolov” St.

 

City of Sofia

MDC “OZOK”, 3 “Atanas Dalchev” St., between bl.93-bl.96 - own

DCC VII SOFIA ЕООD, 191 “Maria Luiza” Blvd.

DCC II SOFIA ЕООD, 1 “Han Krum” St.

MC “PRO-VITA” ЕООD, 72 “Ami Bue” St.

IMDL “М-TEH”, 21 “Totleben” Blvd.

MC “ZORA” ЕООD, 191 “Maria Luiza” Blvd.

SHATED "ZORA" ООD, 191 “Maria Luiza” Blvd.

MPHAT “DOVERIE”, 2 “Fridrih Gryunanger” St.

IMDL RUSEV-SOFIA, j.k. “MLADOST”, 1 “Dimitar Mollov” St.

IMDL RUSEV-SOFIA, 65 “KONYOVITSA” St.

UMPHAT “LOZENEC”, 1 “Kozyak” St.

MPHATNP “SVETI NAUM”, “Tsarigradsko shose” Blvd. - IV km, 1 “Dr. Lyuben Rusev”, St.

MDC “MEDIVA”, j.k. Lyulin, 33 “Dzhavaharlal Neru” Blvd.

DCC XXV Sofia, j.k. “Mladost 3”, 20 “Sveto Preobrazhenie” Blvd.

MC “Afidea Diagnostics Sofia”, 6 “Aleksandar Zhendov” St.

UMPHAT “Sv. Anna – Sofia”, j.k. “MLADOST”, 1 “Dimitar Mollov” St.

DCC “Sv. Anna – Sofia”, j.k. “MLADOST”, 1 “Dimitar Mollov” St.

IMDL “Perfectlab”, Sofia, 122 “Ovche pole” St.

Specialized Hospitals for Rehabilitation NC, 54 “V. Levski” Blvd.

“New Medical Medico-Dental Center”, Business park, building 2, fl.1

Center for Emergency Medical Care, 129 “Vasil Levski” Blvd.

MC “Sanus” 2000, 3 “Georgi Sofiyski” Blvd.

DCC “First City Hospital”, 37 “P. Evtimiy” Blvd.

MPHAT “Lyulin”, 81 “Petar Dertliev” Blvd.

MDL “Lora”, 10 “Hristo Botev” Blvd.

II MPHAT, 120 “Hristo Botev” Blvd.

MDL “Spektar”, j.k. “Mladost 1”, bl. 74, entr. 2

Dr. Polina Varbanova - AIPPIMPDM, 3 “Atanas Dalchev” St., between bl.93-bl.96

Dr. Veselina Dimova - dentist, j.k. “Strelbishte”, 23 “Tvardishki prohod” St., room 18

 

City of Stara Zagora

MPHAT “TRAKIYA”, 84 “Patriarh Evtimiy” Blvd.

IMDL “Mediscan”, Stara Zagora, 28 “Aleksandar Batemberg” St.

DCC “ZDRAVE 2000”, 4 “Kenali” St.

MC “ZDRAVE М”, 6 А 1-1 “Tsar Kaloyan” St.

MC “Prof. St. Kirkovich”, 15 “Т. Stoyanovich” Blvd.

IMDL “BIOKOM 98”, 12 “G. Mihaylovski” St.

IMDL “BIOKOM 98”, 26 “Т. Stoyanovich” St.

IMDL “BIOKOM 98”, 87 “Bruygrad” St., fl.1

IMDL “BIOKOM 98”, 141 “P. Evtimiy” St.

 

Town of Tutrakan

MPHAT “TUTRAKAN”, 101 “Transmariska” St.

 

City of Targovishte

MPHAT TARGOVISHTE, “Zapad” residential district

MC “VIP – TARGOVISHTE”, 14 “Preslav” St.

DCC 1, 14 “Preslav” Blvd.

DCC I “Sv. Ivan Rilski”, “Syuren” Blvd.

Dr. Petya Atanasova, 4 “Kap. Danadzhiev” St., fl.1

 

Town of Harmanli

MC 1 HARMANLI, 66 “Vasil Levski” St.

 

City of Haskovo

MPHAT “HIGIYA”

DCC “Sv. Georgi”, 2 “St. Stambolov” St.

 

Town of Hisarya

SHR-NC Hisarya branch, 2 “Gurko” Blvd.

 

Town of Chirpan

IMDL “Biokom 98”, 95 “G. Dimitrov” St.

 

 

City of Shumen

MPHAT Shumen, 63 “Vasil Aprilov” St.

MC MPHAT Shumen, 63 “Vasil Aprilov” St.

MC “ZDRAVE”, 1 “Vazrazhdane” Sq.

FIRST MDL “SHUMEN”, 11 “Petar Delyan” St.

DCC I Shumen, 100 “Tsar Osvoboditel” St.

Dr. Magdalena Malcheva, 1 “Vazrazhdane” Sq.

 

City of Yambol

DCC 1 ЕООD, 2 “Hr. Smirnenski” St.

MPHAT “SV. YOAN RILSKI”, 2 “Balgarka” St.

MC “ZLATEN ROG”, 2 “Balgarka” St.

MPHAT “SV. PANTALEYMON”, 1 “Vazrazhdane” Sq.

Close to you
Открийте най-близкото до вашето местоположение лечебно заведение - партньор на ОЗОК